» מעקב הריון

עדי דוידסון

הריון הוא תהליך מופלא וטבעי שבמסגרתו גדל ומתפתח העובר בגופה של האם העתידית. מדובר חוויה חד-פעמית המלאה בצפייה גדולה ובשמחה. עם זאת, חשוב לדעת כי ההיריון על-אף טבעיותו הוא תהליך מורכב הדורש התייחסות מיוחדת וכן – מעקב רפואי אחר שלביו השונים.

כל אם עתידית רוצה לדעת שמצבו של העובר המתפתח ברחמה הוא טוב ותקין ושלבי ההיריון מתרחשים ממש כמו שצריך. מסיבה זו, מרבית הנשים ההרות בארץ נמצאות תחת מעקב היריון, כאשר מטרתו העיקרית היא לוודא כי העובר המתפתח הוא בריא, ובמקרה הצורך גם לאתר בעיות ולנסות לטפל בהן מבעוד מועד.

למה אני?

מעקב הריון מתחיל בביקור הטרום-הריוני, אשר בו אני מדריך את האישה לגבי כל הבדיקות והאמצעים הנדרשים לצורך התחלת הריון תקין ובריא, ומנסה לברר האם יש גורמי סיכון מעברה או משפחתה הדורשים התערבות עוד לפני תחילת ההריון. במהלך מעקב ההריון, בנוסף לביקורים התקופתיים, אשר בהם אני מוודא את בריאות האם והעובר ושולל את גורמי הסיכון העשויים להתפתח, אני מאפשר לאישה דלת פתוחה הן למרפאתי והן בטלפון ישיר אליי לכל שאלה, או דאגה אשר צצה .

כדי להגיע לתוצאה המצופה, של אם ותינוק בריאים, יש צורך בנוסף לידע ולמיומנות, גם למסירות ורגש – ואת זה אני יודע לתת. במשך למעלה מעשור הייתי אחראי מטעם לשכת בריאות חדרה על כל טיפות החלב שבאיזור. התפקיד כלל קביעת נהלי עבודה, לפיהם הרופאים טיפלו בנשים ההרות.

מזה 10 שנים אני מרכז את תחום ההריון בסיכון גבוה בקופת חולים כללית מחוז תל אביב.

למידע נוסף, ייעוץ או הזמנת תור, מלאי את טופס הרישום הבא:

    השם שלך (חובה)

    הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

    טלפון

    ההודעה שלך

    captcha - הכניסו את הקוד המופיעה בשדה התחתון